Úvod > Základní škola > Příjímací řízení do ZŠ

Příjímací řízení do ZŠ

Formuláře ke stažení

Stránka je určena rodičům a jejich zákonným zástupcům, kteří chtějí přihlásit dítě k zahájení docházky do naši Základní školy nebo do Mateřské školy. Jsou zde všechny dokumenty školy a formuláře připraveny k vytištění a následnému vyplnění. Takto si je můžete v klidu, prostudovat a připravit doma. Jsme si vědomi, že takto nemohou postupovat z různých důvodů všichni. Proto si je můžete také až v den přijímacího řízení vyzvednout a vyplnit přímo ve škole. Budeme rádi, když možnost předem  dokumenty vyplnit využijete. Vše pak může probíhat v rychlejším tempu a v minimálním stresu. Za to, že toto doporučení vezmete v úvahu Vám předem děkujeme.

Jednou z potřebných informací jsou i informace o stanovených školských obvodech škol řízených městem Český Těšín. V příloze k této obecně závazné vyhlášce jsou určeny Školské obvody. V nich jsou pak určeny spádové školy a jejich území školského obvodu. Z této vyhlášky vyplývá ze kterých určených území je ta která škola spádovou. Tedy taková, které jsou alternativou pro naši ZŠ a MŠ Chotěbuz. Tato vyhláška je pro Vás dostupná zde ve fotokopii.

Štítky:

Organizace zápisu k základnímu vzdělávání pro školní rok 2024/2025

Datum konání: 11. 4. 2024

Zápis proběhne 13. 4. 2023 v době od 13.30 do 18.00 hodin v 1.patře.

Publikováno 15. 3. 2023 2:57