Úvod > Jídelna

Poplatky za stravování od 1. 1. 2023

Naše školní jídelna je vybudována tak, aby byla schopna poskytnout celodenní stravování a zajistit pitný režim všem dětem z mateřské školky na její plnou kapacitu. Rodičům je umožněno si vybrat mezi celodenním a pololetním stravováním. Kromě dětí mateřské školky je kapacitně naše jídelna schopna zajišťovat obědy žákům základní školy.

Samozřejmostí je i možnost v případě nepřítomnosti dítěte ve školce nebo škole jejich stravování odhlásit a při nástupu zpět do školky nebo školy je ke stravování zase přihlásit.

Odhlásit obědy lze nejpozději do 7:30 hod. téhož dne, jinak bude oběd automaticky přihlášen! Totéž platí i pro opětovné přihlášení obědů, do 7:30 hod.

v den, kdy dítě nastoupí do MŠ nebo ZŠ.

Přihlásit nebo odhlásit obědy lze emailem (info@zschotebuz.cz) a nebo telefonicky (+420 558 733 004).

Ve výjimečných případech si dítě může přihlásit obědy osobně při nástupu do ZŠ do 7:45 hod. paní Stenzelové. Pokud oběd nebude v den nástupu přihlášen, zůstává automaticky odhlášen a nemůže být dítěti vydán!