Pár krásných zimních dnů, kdy sněžilo a mrzlo, jsme využili ke stavbě sněhuláků na školní zahradě. Postavili jsme celou rodinu sněhuláků, a dokonce se nám povedla i malá lištička. Druhý den jsme vyrazili na rybníky vyzkoušet led. Díky panu Popkovi jsme měli připravené hřiště na hokej a bruslařský ovál - paráda! Pár kluků doneslo hokejky a puk, branky jsme postavili z bot a už se hrálo. Děvčata kroužila po oválu.