Ve středu 6. května se náš fotbalový tým zúčastnil již po třetí v řadě fotbalového turnaje
McDonald´s Cup. Tento rok se turnaj konal v Karviné. Naše družstvo se poctivě připravovalo
od března každé úterý ráno před vyučováním pod vedením pana Lukáše Smolíka.
K úspěchu a umístění na 3. místě přispěl také náš fanclub složený z mnoha rodičů a žáků 3., 4. a 5. ročníku,
kteří si ve škole vyrobili vlastní transparenty a společně perfektně fandili.
Jsme na naše děti i jejich umístění pyšní a doufáme, že se nám bude dařit čím dál víc.