Naše mateřská škola se zapojila do programu v rámci soutěže Vesnice roku, při kterém děti předvedly své hudební a taneční dovednosti. Pro návštěvníky si připravily tanec mazurka na píseň Plyniesz Olzo, který nacvičily s velkým nadšením a radostí. Společně také zazpívaly veselou píseň Den je slunečný a svým vystoupením vytvořily příjemnou a slavnostní atmosféru.
Vybrané děti navíc vystoupily u Karkulky v Chotěbuzi, kde za doprovodu flétny zazpívaly písničku Červená Karkulka. Děti si celé vystoupení velmi užily a svým vystupováním udělaly radost všem přítomným. Jsme na ně moc pyšní za jejich snahu, odvahu i krásnou reprezentaci naší mateřské školy.